skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Konštrukcia je vyrobená z čierneho kovu, sedacia časť z dreva v prírodnom prevedení.
Materiál: oceľ/drevo
Farba: čierna/prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 122x60x80 cm
Šírka sedu: 115 cm
Výška sedu: 39 cm
Hĺbka sedu: 39 cm
Nosnosť: 90 kg
Moderný vzhľad
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 10.80 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 122.0 cm |
| výška | 80.0 cm |