DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 50€.

Váš nákupný košík je prázdny

Výmena a vrátenie tovaru

Výmena tovaru

Do 14 dní môžete vymeniť tovar za akýkoľvek tovar bezplatne, avšak nesmie byť poškodený a musí byť v pôvodnom obale. Tovar pošlite na adresu: Ľubomíra Krúpová. Hviezdoslavova 39, 027 43 Nižná. K tovaru priložte faktúru a tiež list, v ktorom napíšete za aký tovar chcete objednávku vymeniť. My vám pošleme výmenu podľa vašeho želania. Pretože je v našom záujme, aby ste tovar dostali čo najskôr, kontaktujte nás o aký tovar máte záujem a my ho pre vás odložíme. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Vrátenie tovaru

Do 14 dní môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu, avšak nesmie byť poškodený a musí byť v pôvodnom obale.  Tovar pošlite na adresu Ľubomíra Krúpová. Hviezdoslavova 39, 027 43 Nižná. K tovaru priložte faktúru, formulár na odstúpenie od zmluvy a uveďte číslo účtu, na ktorý vám máme poslať peniaze. Hneď ako k nám tovar dorazí vám do 7 dní pošleme peniaze na váš účet a mail s potvrdením. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 
Priame náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.
Upozorňujeme Vás, že v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy zodpovedáte za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním v čase od jeho doručenia do momentu jeho vrátenia iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

Príloha č. 1

Formulár na odstúpenie od zmluvy

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím