DOPRAVA ZADARMO pri objednávke nad 150€.

Váš nákupný košík je prázdny

Výmena a vrátenie tovaru

Výmena tovaru

Spotrebiteľ môže uplatniť výmenu tovaru u predávajúceho v listinnej podobe. Spotrebiteľ vypíše formulár na odstúpenie od zmluvy a zašle na info@perfektnabytok.sk. Učiniť tak môže v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

Po doručení formulára o odstúpení od zmluvy spotrebiteľ musí najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať tovar späť alebo ho odovzdať predávajúcemu.

Do 14 dní môžete vymeniť tovar za akýkoľvek tovar bezplatne, avšak nesmie byť montovaný, poškodený a musí byť v pôvodnom obale. 
Tovar pošlite na adresu:
Ľubomíra Krúpová.
Hviezdoslavova 39,
027 43 Nižná.

K tovaru priložte faktúru a tiež list, v ktorom napíšete za aký tovar chcete objednávku vymeniť. My vám pošleme výmenu podľa vášho želania. Pretože je v našom záujme, aby ste tovar dostali čo najskôr, kontaktujte nás o aký tovar máte záujem a my ho pre vás odložíme. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 

Vrátenie tovaru

Do 14 dní môžete vrátiť tovar bez udania dôvodu, avšak nesmie byť montovaný, poškodený a musí byť v pôvodnom obale.  

Spotrebiteľ môže uplatniť právo na odstúpenie od zmluvy u predávajúceho v listinnej podobe. Spotrebiteľ vypíše formulár na odstúpenie od zmluvy a zašle na info@perfektnabytok.sk. Učiniť tak môže v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru.

Po doručení formulára o odstúpení od zmluvy spotrebiteľ musí najneskôr do 14 dní odo dňa odstúpenia od zmluvy zaslať tovar späť alebo ho odovzdať predávajúcemu.

Tovar pošlite na adresu
Ľubomíra Krúpová.
Hviezdoslavova 39,
027 43 Nižná.
K tovaru priložte faktúru, formulár na odstúpenie od zmluvy a uveďte číslo účtu, na ktorý vám máme poslať peniaze. Hneď ako k nám tovar dorazí vám do 7 dní pošleme peniaze na váš účet a mail s potvrdením. V žiadnom prípade neposielajte tovar na dobierku! V tom prípade nebude tovar prevzatý! 
Priame náklady na vrátenie tovaru znášate Vy.
Upozorňujeme Vás, že v prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy zodpovedáte za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním v čase od jeho doručenia do momentu jeho vrátenia iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru.

Príloha č. 1

Formulár na odstúpenie od zmluvy