Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Zaujme vás vidieckym dizajnom, ktorý čerpá inšpiráciu z tradičných vidieckych vozov, čo je viditeľné na bočných oporách v tvare veľkých drevených kolies. Vyrobená je z kvalitného borovicového dreva v hnedej farbe, čo pôsobí pevne a odolne.
Materiál: borovicové drevo
Farba: hnedá
Rozmery (ŠxHxV): 104x55x76 cm
Šírka sedenia: 95,5 cm
Výška sedenia: 38 cm
Hĺbka sedenia: 35 cm
Výška opierky chrbta: 38 cm
Priemer kolesa: 54,5 cm
Hrúbka materiálu: 1,8-4,5 cm
Nosnosť: 170 kg
Opierky na ruku v tvare kolesa
Na záhradu alebo terasu
Vidiecky štýl
Odolný voči poveternostným podmienkam
Odporúčame výrobok chrániť pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, aby sa predĺžila životnosť výrobku
Dodávaná v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 12.70 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Borovica |
| hĺbka | 55.0 cm |
| šírka | 104.0 cm |
| výška | 76.0 cm |