skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Nadazu si zamilujú nielen dospelí, ale aj deti pre jej vzor s témou zvieratá. 1-sed je vyrobený z ocele v kombinácii s drevom v prírodnom prevedení.
Materiál: oceľ/drevo
Farba: čierna/prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 82x40x48 cm
Šírka sedu: 121 cm
Výška sedu: 26 cm
Hĺbka sedu: 22 cm
Nosnosť: 90 kg
Moderný vzhľad
S ozdobnými prvkami
Zvierací motív
1-sed
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Oceľ |
| šírka | 98.5 cm |
| výška | 48.0 cm |
| hmotnosť | 7.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |