Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Záhrada je predovšetkým miestom pre váš oddych a relaxáciu. Dokonalým asistentom vám bude práve záhradná hojdačka EILANA. Hojdačka je dodávaná so strieškou a poťahmi v hnedom farebnom prevedení, ktoré sú upevnené ku konštrukcii suchým zipsom. Strieška vás ochráni pred slnkom a čiastočne aj pred letnou prehánkou. Hojdanie pôsobí uvoľňujúco a upokojujúco. Vyrobená je z kovu v tmavosivej farbe.
Materiál: látka/kov
Farba: hnedá/tmavosivá
Rozmery (ŠxHxV): 220x130x175 cm
Výška sedu: 48 cm
Hĺbka sedu: 48 cm
Šírka sedu: 170 cm
Výška chrbta: 55 cm
Šírka chrbta: 170 cm
Nosnosť na osobu: 90 kg
Vodeodolné poťahy
Hrúbka poťahu: 6 cm
Poťah upevnený suchým zipsom
Kovová konštrukcia
Hnedá strieška
Rozmer striešky (ŠxV): 230x120 cm
Dodávané v demonte
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 36.90 kg |
| hĺbka | 138.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 220.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 178.0 cm |