skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Venda je vyrobená z kovu v čiernej farbe s krásnym ornamentom na opierke chrbta.
Materiál: oceľ
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 127x60x85 cm
Šírka sedu: 121 cm
Výška sedu: 40 cm
Hĺbka sedu: 41,5 cm
Nosnosť: 170 kg
Romantický vzhľad
S ozdobnými prvkami
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 15.50 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 127.0 cm |
| výška | 85.0 cm |