Na sklade od: 11.05.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: laminovaná DTD/sklo
Farba: biela/dub artisan
Rozmery (ŠxHxV): 100x37,1x195,5 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
Hrúbka lamely: 2,2 cm
Panel
Botníková skrinka
Zrkadlová skrinka
Univerzálna
Policová
Zrkadlo
5 háčikov
Materiál háčikov: plast
Farba háčikov: čierna
Nosnosť police zrkadlová skrinka: 5 kg
Nosnosť police botníková skrinka: 7 kg
Dvierka sa otvárajú mechanizmom push up
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 51.70 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Drevotrieska |
| hĺbka | 37.1 cm |
| šírka | 100.0 cm |
| výška | 195.5 cm |