skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Záhradná lavička FABLA
Je vyrobená z dreva v príjemnom sivom prevedení. Romantický nádych jej dodávajú jemné ornamenty na opierke chrbta.
Materiál: drevo
Farba: sivá
Rozmery (ŠxHxV): 150x58x88 cm
Výška sedu: 42 cm
Hĺbka sedu: 42,5 cm
Šírka sedu: 141,5 cm
Nosnosť: 200 kg
Dodávané v demonte.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | Drevo |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 88.0 cm |
| hmotnosť | 17.90 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |