skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobená je z kovu v čiernom farebnom prevedení.
Zaobstarajte si túto praktickú a krásnu záhradnú lavičku.
Materiál: kov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 114x42x210 cm
Šírka sedenia: 110 cm
Výška sedenia: 46 cm
Hĺbka sedenia: 40 cm
Nosnosť: 160 kg
Hmotnosť: 13 kg
S pergolou
Elegantný dizajn
Romantický vzhľad
Na záhradu alebo terasu
Dodávaná v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hmotnosť | 14.50 kg |
| hĺbka | 42.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 114.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 210.0 cm |