skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dokonale prepracované ornamenty, vyrobená je z pevného kovu. Doplňte ju dekoratívnymi vankúšmi, nadizajnovať si ju môžete podľa vlastnej chuti.
Materiál: kov
Farba: hnedá
Rozmery (ŠxHxV): 134x51x89 cm
Výška sedu: 43 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 98,5 cm
Nosnosť: 150 kg
Dodávané bez vankúšov
Romantický vzhľad
S ozdobnými prvkami
Dodávané v demonte
Záhradnú lavičku ETELIA ponúkame aj v iných farebných prevedeniach
Na sklade od: 30.06.2020
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 49.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 13.0 cm |
| výška | 89.0 cm |
| hmotnosť | 10.80 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |