skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobená je z čiernej ocele. Sedacia časť a chrbtová opierka sú tvorené kovovými latkami, ktoré poskytujú potrebnú oporu a komfort pri sedení. Okrem toho má aj dve pohodlné opierky na ruky. Ľahko sa udržiava a jej moderný dizajn vynikne pridaním vankúšov, ktoré spríjemnia aj pocit zo sedenia.
Materiál: oceľ
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 150x60x85 cm
Šírka sedu: 143 cm
Výška sedu: 39 cm
Hĺbka sedu: 40 cm
Sklápateľný stolík
2-sed
So stolíkom
Moderný dizajn
Nosnosť: 170 kg
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 19.00 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 85.0 cm |