skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Záhradná lavička FABLA
Je vyrobená z dreva v príjemnom neo mint prevedení. Romantický nádych jej dodávajú jemné ornamenty na opierke chrbta.
Materiál: drevo
Farba: neo mint
Rozmery (ŠxHxV): 124x58x88 cm
Výška sedu: 42 cm
Hĺbka sedu: 42,5 cm
Šírka sedu: 115 cm
Nosnosť: 170 kg
Dodávané v demonte.
| farba | Tyrkysová |
|---|---|
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | Drevo |
| šírka | 124.0 cm |
| výška | 88.0 cm |
| hmotnosť | 15.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |