skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
V romantickom štýle, s jemnými ornamentami prichádza, aby doplnila vašu terasu či záhradu. Vyrobená je z kovu, doplnená drevom v prírodnej farbe.
Materiál: oceľ/drevo
Farba: čierna/prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 126x52x73 cm
Šírka sedu: 119 cm
Výška sedu: 40 cm
Hĺbka sedu: 33 cm
Nosnosť: 170 kg
Moderný vzhľad
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 52.0 cm |
| materiál | Oceľ |
| šírka | 126.0 cm |
| výška | 73.0 cm |
| hmotnosť | 12.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |