Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jej elegantný dizajn s jemne zaobleným operadlom a ergonomicky tvarovanými podrúčkami zaisťuje pohodlné sedenie. Vyrobená je z kvalitného masívneho akáciového dreva v prírodnom farebnom odtieni akácie. Výnimočnou ju robí praktický výsuvný stolík umiestnený v strede, ktorý poskytne miesto na odkladanie pohárov, telefónu alebo iných drobností. V prípade potreby ho možno jednoducho sklopiť a opäť využiť celú lavičku na sedenie.
Materiál: masívne akáciové drevo
Farba: akácia
Rozmery (ŠxHxV): 150x64x104 cm
Šírka sedenia: 140 cm
Výška sedenia: 45 cm
Hĺbka sedenia: 48,5 cm
Výška opierky chrbta: 59 cm
Šírka opierky chrbta: 140 cm
Výška od zeme po opierku na ruky: 66 cm
Nosnosť: 170 kg
Hmotnosť: 19 kg
S výsuvným stolíkom
Rozmery stolíka (ŠxHxV): 39,5x45,5x20,5 cm
Zaoblené operadlo
Odolný voči poveternostným podmienkam
Odporúčame výrobok chrániť pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, aby sa predĺžila životnosť výrobku
Praktická
Moderná
Dodávaná v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 23.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Akáciové drevo |
| hĺbka | 64.0 cm |
| šírka | 150.0 cm |
| výška | 104.0 cm |