skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Moderný dizajn a kvalitné čalúnenie v ekokoži bielej farby polichotí aj vášmu vkusu. Stolička je podoprená chrómovou konštrukciou, ktorá vás budú celý čas pevne držať.
Materiál čalúnenia: ekokoža
Farba čalúnenia: biela
Materiál nohy: chróm
Farba nohy: chróm
Rozmery (ŠxHxV): 42x56x99 cm
Výška sedu: 47,5 cm
Hĺbka sedu: 42,5 cm
Nosnosť: 90 kg
Dodávané v demonte
Stoličky VATENA prichádzajú v ďalších farebných prevedeniach.
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 56.0 cm |
| materiál | Ekokoža |
| šírka | 42.0 cm |
| výška | 99.0 cm |
| hmotnosť | 5.88 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |