skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička GERDA NEW
Dizajnéri spojili mentolovú látku a ekokožu, všetko to podčiarkli chrómovanými nožičkami. Stolička je nenáročná na udržbu.
Materiál: látka/ekokoža/chróm
Farebné prevedenie: mentolová
Rozmery (ŠxHxV): 42x58x103cm
Výška sedu: 45 cm
Hĺbka sedu: 43 cm
Nosnosť: 110 kg
Dodávané v demonte.
Stoličku GERDA NEW ponúkame aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Zelená |
|---|---|
| hĺbka | 58.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 42.0 cm |
| výška | 103.0 cm |
| hmotnosť | 6.25 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |