skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička SINTIA
Materiál: plast/kov
Prevedenie: biela/prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 46x53x84,5 cm
Výška sedu: 46 cm
Hĺbka sedu: 41 cm
Nosnosť: 120 kg
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.20 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Plast |
| hĺbka | 53.0 cm |
| šírka | 46.0 cm |
| výška | 84.5 cm |