skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: DTD/MDF laminovaná/sklo
Farba: grafit/dub artisan
Rozmery (ŠxHxV): 120x34x202 cm
Hrúbka materiálu: 1,6 cm
So zrkadlom
Rozmery zrkadla (ŠxV): 38x160,4 cm
Dve výklopné skrinky
Päť háčikov
Materiál háčikov: plast
Farba háčikov: čierna
Nosnosť vrchnej dosky: 80 kg
Nosnosť skriniek: 10 kg
Nosnosť háčikov: 2 kg
Dodávané s ozdobnými lamelami
Odporúčame pripevniť k stene
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 50.50 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | DTD |
| hĺbka | 34.0 cm |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 202.0 cm |