skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Jedálenská stolička TEGRA
Čisté a moderné tvary sú dosiahnuté práve vďaka použitému materiálu, a to plast a kov. Prichádza v modernom čiernom prevedení. TEGRA je spojenie príjemného s užitočným.
Materiál: plast/kov
Farba: čierna/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 45x53x86 cm
Výška sedu: 45,5 cm
Hĺbka sedu: 43 cm
Vhodná aj do exteriéru
Dodávané v demonte.
Stoličku TEGRA ponúkame aj v iných farebných prevedeniach.
| farba | Čierna |
|---|---|
| hmotnosť | 4.25 kg |
| hĺbka | 53.0 cm |
| materiál | Plast |
| šírka | 37.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 86.0 cm |