skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Barová stolička KANDY 2 NEW
Materiál: ekokoža/chróm
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 44x44x92–113 cm
Výškovo nastaviteľné sedadlo
Nastavenie pomocou páčky
Výška sedu: 60–80 cm
Hĺbka sedu: 37 cm
Nosnosť: 100 kg
Dekoratívne prešitie
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 6.90 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Ekokoža |
| hĺbka | 44.0 cm |
| šírka | 44.0 cm |
| výška | 92.0 cm |