Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Táto elegantná barová stolička SELEST je skvelým doplnkom pre moderný interiér. Je vybavená otočným výškovo nastaviteľným sedadlom, čalúneným bielou ekokožou. Čierna kovová podstava zaručuje stabilitu a pridáva štýlový kontrast. SELEST kombinuje skvelý vzhľad s praktickosťou a komfortom, čo z nej robí ideálnu voľbu pre každodenné používanie. Je perfektná pre štýlové bary, kuchynské pulty alebo domáce ostrovčeky.
Materiál: ekokoža/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oderov
Farba: biela/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 43x51x90-111 cm
Priemer podstavy: 38 cm
Výška sedu: 60-82 cm
Hĺbka sedu: 38 cm
Šírka sedu: 43 cm
Výška chrbtovej opierky: 30 cm
Šírka chrbtovej opierky: 43 cm
Nosnosť: 100 kg
S otočným výškovo nastaviteľným sedadlom
Opierka na nohy
Dekoratívne prešitie
Dodávané v demonte
Nesedí vám farba alebo tvar? V našom eshope nájdete viacero krásnych barových stoličiek, ktoré si určite obľúbite.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 7.20 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 51.0 cm |
| šírka | 43.0 cm |
| výška | 90.0 cm |