Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dizajnová barová stolička BRIN jednoducho nesmie chýbať v štýlových domácnostiach, moderných kuchyniach či luxusných baroch a kaviarňach. Béžová Velvet látka a dekoratívne prešitie robia z tejto stoličky elegantný a honosný kúsok. Chrómová konštrukcia s pevným podstavcom zabezpečuje stabilitu. Zaujme vás aj výškovo nastaviteľným a otočným sedadlom. Nastavte si výšku sedu podľa potreby a užívajte si príjemné chvíle pri dobrom jedle. BRIN sa stane skutočným stredobodom pozornosti v každej miestnosti.
Materiál: Velvet látka/chróm
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba: béžová/chróm
Rozmery (ŠxHxV): 53x50x83/103 cm
Výška sedu: 63/83 cm
Hĺbka sedu: 40 cm
Šírka sedu: 40 cm
Šírka chrbtovej opierky: 32 cm
Výška chrbtovej opierky: 21 cm
Priemer podstavy: 38 cm
Nosnosť: 100 kg
Otočná
Možnosť nastaviť výšku sedu
Prešívaná
Dizajnová
Dodávané v demonte
Nesedí vám farba alebo tvar? V našom eshope nájdete viacero krásnych barových stoličiek, ktoré si určite obľúbite.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 7.55 kg |
| farba | Béžová |
| materiál | Látka |
| hĺbka | 50.0 cm |
| šírka | 53.0 cm |
| výška | 80.0 cm |