skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Barová stolička LORASA NEW má kovovú výškovo nastaviteľnú nohu, ktorá Vám umožní prispôsobiť si stoličku svojim potrebám a pohodliu. Je v prevedení hnedej látky s efektom brúsenej kože.
Materiál: látka s efektom brúsenej kože/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 68 000 oderov
Farba: hnedá/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 45x45x82-102 cm
Výška sedu: 61-81 cm
Hĺbka sedu: 40 cm
Šírka sedu: 45 cm
Šírka opierky chrbta: 36 cm
Výška opierky chrbta: 24 cm
Nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 6,2 kg
Nastavenie výšky
Otočné sedadlo
Dodávané v demonte
Barovú stoličku LORASA ponúkame aj v čiernom farebnom prevedení.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hmotnosť | 7.00 kg |
| hĺbka | 45.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 45.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 82.0 cm |