skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Barová stolička TORANA
Vytvára pútavý kontrast medzi svetlosivým lemom a sivým komfortným sedadlom. Zabezpečí absolútne pohodlie a chráni vašu chrbticu vďaka dobre prispôsobenému tvaru. O stabilitu sa postarajú kovové nohy vo farebnom prevedení čierna.
Farba: svetlosivá/sivá/čierna
Materiál: látka/kov
Rozmery (ŠxHxV): 43,5x52x106 cm
Výška sedu: 72 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Prešívaná sedacia časť.
Dodávané v demonte.
Stoličku TORANA vám ponúkame aj vo farebnom prevedení svatlohnedá/nohy buk
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 52.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 43.5 cm |
| výška | 106.0 cm |
| hmotnosť | 5.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |