skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Záhradná lavička DILKA
Disponuje úložným priestorom, do ktorého odložíte všetko, čo budete potrebovať. Vychutnajte si teplý letný deň či večernú nočnú oblohu v náruči krásky, ktorá prispeje k vašej pohode. Dilka je k odpočinku ako stvorená. Masívny vzhľad dodáva lavici romantický nádych, ideálna do záhrady , ku chalúpke či do altánku.
Materiál: drevo
Farba: hnedá
Rozmery (ŠxHxV): 124x58x88 cm
Výška sedu: 40 cm
Hĺbka sedu: 47 cm
S úložným priestorom
Dodávané v demonte.
Záhradnú lavičku DILKA ponúkame aj v bielom prevedení.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 56.0 cm |
| materiál | Drevo |
| šírka | 123.5 cm |
| výška | 88.0 cm |
| hmotnosť | 19.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |