Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobená je z hnedého jedľového dreva, ktoré vyniká pevnosťou, zvýrazňuje jej prírodný charakter a zároveň umožňuje jednoduché kombinovanie s ďalším exteriérovým nábytkom. Opierka chrbta zvyšuje komfort pri sedení a dostatočne široké sedadlo zabezpečuje pohodlie aj pri dlhšom používaní. Lavička je vhodná na terasu, balkón, do altánku aj priamo do záhrady.
Materiál: jedľové drevo
Farba: hnedá
Rozmery (ŠxHxV): 148x62x86,5 cm
Šírka sedenia: 142 cm
Výška sedenia: 40 cm
Hĺbka sedenia: 46 cm
Výška opierky chrbta: 46,5 cm
Hrúbka materiálu: 1,5 cm
Nosnosť: 240 kg
S opierkami na ruky
Na záhradu, terasu alebo balkón
Odolný voči poveternostným podmienkam
Odporúčame výrobok chrániť pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, aby sa predĺžila životnosť výrobku
Dodávaná v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 14.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Drevo |
| hĺbka | 62.0 cm |
| šírka | 148.0 cm |
| výška | 86.5 cm |