skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vešiak nemý sluha
Materiál: kov /MDF fóliovaná,
Farba: buk/strieborná
Rozmery (ŠxHxV): 46x30x110 cm.
Dodávané v demonte.
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 30.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 46.0 cm |
| výška | 110.0 cm |
| hmotnosť | 2.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |