Na sklade od: 17.08.2026
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: kov / kameň
Farba: čierna / biela
Rozmery (Š×H×V): 30 × 30 × 173 cm
Vlastnosti: Jednoduchý, Praktický
Nosnosť: 20 kg
Montáž: Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.60 kg |
| farba | Čierna |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 26.5 cm |
| šírka | 26.5 cm |
| výška | 173.0 cm |