skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vešiak BELVIN
Materiál: kov/mramor,
Prevedenie: čierna
Rozmery: ŠxHxV: 37x37x175 cm
Dodávané v demonte.
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 37.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 37.0 cm |
| výška | 175.0 cm |
| hmotnosť | 8.80 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |