skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vyrobený je z kovu v čiernej farbe. Úložný priestor ponúka v podobe vešiakovej tyče, kde je kov skombinovaný s drevom. V spodnej časti sa nachádza polica z tyčí vhodná napríklad na topánky či papuče.
Materiál: kov/drevo
Farba: čierna/prírodná
Rozmery (ŠxHxV): 80x40x149 cm
Pevná konštrukcia
S policou
Dodávané v demonte
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 40.0 cm |
| materiál | Drevo |
| šírka | 80.0 cm |
| výška | 149.0 cm |
| hmotnosť | 2.30 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |