skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Skrinka na TV sklo, DUNAJ TYP 6
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
Skrinka ponúka bohatý úložný priestor. V hornej časti sa nachádzajú dve sklenené skrinky, medzi nimi sa nachádza otvorený policový regál. V spodnej časti je otvorený úložný priestor.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 135x47x190,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť políc: 5 kg
Dvojdverová
Sklenené dvierka
Sklo je číre
Úložný priestor
Kovové úchytky
Dodávané v demonte
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 86.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 47.0 cm |
| šírka | 135.0 cm |
| výška | 190.8 cm |