skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Vitrína policová DUNAJ TYP 4, ponúka úložný priestor v podobe piatich políc, ktoré predeľujú priestor na šesť úložných plôch. Dvierka majú sklenenú výplň.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 45x47x190,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Presklené dvierka
Policová
Nosnosť políc: 5 kg
Úložný priestor
Policová
5 políc
Kovové úchytky
Dodávané v demonte
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 45.0 cm |
| výška | 190.8 cm |
| hmotnosť | 45.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |