skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Nízky regál DUNAJ TYP 12, ponúka bohatý úložný priestor v podobe otvorených políc.
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 135x32x48,6 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť políc: 5 kg
Úložný priestor
Otvorené police
Kovové úchytky
Dodávané v demonte.
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 32.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 135.0 cm |
| výška | 48.6 cm |
| hmotnosť | 23.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |