skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
RTV stolík, DUNAJ TYP 10
Na výrobu bola použitá kvalitná laminovaná drevotrieska, ktorá dokonale vyznie vo farebnom prevedení dub sonoma. Nábytok je doplnený o pevné kovové úchytky.
RTV stolík DUNAJ TYP 10 ponúka dostatočný úložný priestor. Tvoria ho dve skrinky, šuplíka otvorený úložný priestor.
Materiál: DTD laminovaná
Prevedenie: dub sonoma
Rozmery (ŠxHxV): 135x47x50,8 cm
Hrúbka materiálu: 16 mm
Nosnosť police: 5 kg
Dvojdverová
Jeden šuplík
Otvorený úložný priestor
Kovové úchytky
Dodávané v demonte.
Pozrite si celú našu ponuku slovenského sektorového systému DUNAJ.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 47.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 135.0 cm |
| výška | 50.8 cm |
| hmotnosť | 40.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |