Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná konštrukcia na vbudovanie sporáka s jednou zásuvkou z kuchynského sektorového systému v modernom štýle a prevedení. Je vhodná na uloženie sporáku. Vyrobená je z laminovanej drevotriesky v kombinácii dub sonoma a bielej farby.
Materiál a farebné prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska v prevedení dub sonoma, korpus biela.
Rozmery: ŠxVxH: 60x82x55 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Dodávaná s pracovnou doskou a s dolnou lištou
Vhodná na uloženie sporáku
Dodávané v demonte
Ponúkame množstvo kuchynských komponentov, s ktorými si vytvoríte kuchyňu snov.
Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou (okrem skrinky D80ZL) a dolnou lištou. Možnosť dokúpiť drez v cene 67 Eur. Možnosť dokúpiť pracovnú dosku 38 mm v cene 43 Eur/bm.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 54.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 34.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |