Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Dolná dvojdverová drezová skrinka z kuchynského sektorového systému v modernom štýle a prevedení. Je v prevedení bielej a dub sonoma. Materiál skrinky je laminovaná drevotrieska. Tvoria ju dvoje dvierka a priestor na odkladanie. Dodávaná bez pracovnej dosky a s dolnou lištou.
Materiál a farebné prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska v prevedení dub sonoma, korpus biela
Rozmery: ŠxVxH: 80x82x54,5 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
Systém tichého zatvárania dvierok
2 dvierka
Dodávaná bez pracovnej dosky a s dolnou lištou
Dodávané v demonte
Ponúkame množstvo kuchynských komponentov, s ktorými si vytvoríte kuchyňu snov.
Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou (okrem skrinky D80ZL) a dolnou lištou. Možnosť dokúpiť drez v cene 67 Eur. Možnosť dokúpiť pracovnú dosku 38 mm v cene 43 Eur/bm.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 54.5 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 80.0 cm |
| výška | 82.0 cm |
| hmotnosť | 55.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |