skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Horná dvojdverová skrinka z kuchynského sektorového systému v modernom štýle a prevedení. Ladená v dube sonoma skombinovaná s bielou. Tvorí ju laminovaná drevotrieska. Doplnená je dvomi dvierkami a úložným priestorom.
Materiál a farebné prevedenie: kvalitná laminovaná drevotrieska v prevedení dub sonoma, korpus biela.
Rozmery: ŠxVxH: 60x60x32 cm.
Hrúbka materiálu: 16 mm
2 dvierka
Dodávané v demonte.
Ponúkame množstvo kuchynských komponentov, s ktorými si vytvoríte kuchyňu snov.
Spodné skrinky sú dodávané s pracovnou doskou (okrem skrinky D80ZL) a dolnou lištou. Možnosť dokúpiť drez v cene 67 Eur. Možnosť dokúpiť pracovnú dosku 38 mm v cene 43 Eur/bm.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 32.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 60.0 cm |
| výška | 60.0 cm |
| hmotnosť | 9.00 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |