skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Šuplíková skrinka 40 G-13 1S je ideálna na rožšírenie úložného priestoru v kuchyni. Šikovne ju namontujete pod ktorúkoľvek hornú skrinku.
Materiál: DTD laminovaná
Farba: dub lancelot
Rozmery (ŠxHxV): 40x31x13 cm
Dodávané v demonte
Vyberajte z množstva kuchynských skriniek a zostavte si kuchyňu snov.
| farba | Hnedá |
|---|---|
| hĺbka | 13.0 cm |
| materiál | Drevotrieska |
| šírka | 40.0 cm |
| výška | 31.0 cm |
| hmotnosť | 4.90 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |