skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál čalúnenie: zamatová látka
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 80 000 oderov
Farba: hnedozlatá
Materiál nohy: kov
Farba: čierna
Rozmery (ŠxHxV): 50x63,5x84 cm
Výška sedu: 44 cm
Hĺbka sedu: 45 cm
Šírka sedu: 53 cm
Šírka chrbtovej opierky: 42 cm
Výška chrbtovej opierky: 44 cm
Nosnosť: 110 kg
Dekoratívne šitie
Dizajnové
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 5.90 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 63.5 cm |
| šírka | 50.0 cm |
| výška | 84.0 cm |