skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Čalúnená je zamatovou látkou Velvet v sivom odtieni. Kovové nohy dostali čierny náter. Zamatová látka pozdvihuje elegantný a luxusný dizajn stoličky. Modernou a zaujímavou ju robí aj dekoratívne šitie. Stolička SARIN vám jednoducho vezme dych. Je stabilná, trendová a nadčasová vďaka svojmu jedinečnému dizajnu. Ľahko ju zakomponujete do svojho domova.
Materiál: látka Velvet/kov
Farba: sivá/čierny náter
Rozmery (ŠxHxV): 54x64x82cm
Výška sedu : 46 cm
Hĺbka sedu : 42 cm
Nosnosť: 120 kg
Dekoratívne šitie
Zamatová látka
Dodávané v demon
V ponuke máme stoličku SARIN aj v iných farebných prevedeniach
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 56.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 54.0 cm |
| výška | 90.0 cm |
| hmotnosť | 5.90 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |