skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Barová stolička LARIA NEW
Je taká odolná, že sa hodí aj do reštaurácií, a taká pekná, že ju chcete doma. Kombinácia kvalitných materiálov, elegantný chróm a obľúbená ekokoža v čiernej farbe, bude stelesnením komfortu a nadčasovosti. Pohodlie pri sedení zabezpečí výškovo nastaviteľné sedadlo v rozpätí od 64 do 85 cm. LARIA bude pýchou každého domova.
Materiál: ekokoža/chróm
Farba: čierna
Otočné výškovo nastaviteľné sedadlo
Rozmery (ŠxHxV): 37x38,5x64-85
Výška sedu 64-85 cm.
Hĺbka sedu: 38,5cm
Opierka na nohy
Nosnosť 100 kg.
Dodávané v demonte.
V ponuke máme aj iné trendové farby stoličky LARIA
| farba | Čierna |
|---|---|
| hĺbka | 38.5 cm |
| materiál | Chróm |
| šírka | 37.0 cm |
| výška | 64.0 cm |
| hmotnosť | 5.50 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |