skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Barová stolička MARIOLA 2 NEW
Sedadlo je tvarované, čo zvyšuje komfort pri stolovaní. Je čalúnené kvalitnou tmavosivou látkou. Sivú dopĺňa čierna - stabilná kovová konštrukcia.
Materiál: látka/kov s povrchovou úpravou vo farbe čierna
Farebné prevedenie: tmavosivá
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 50 000 oderov
Materiál: látka/kov
Farba: tmavosivá/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 50x55x103 cm
Výška sedu: 75 cm
Hĺbka sedu: 35 cm
Nosnosť: 90 kg
Dodávané v demonte
| farba | Sivá |
|---|---|
| hmotnosť | 6.25 kg |
| hĺbka | 51.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 49.0 cm |
| montážny návod | Stiahnuť |
| výška | 101.0 cm |