skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Materiál: látka/kov
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 65 000 oderov
Farba: sivá/čierna
Rozmery (ŠxHxV): 51x56x105,5 cm
Výška sedu: 75,5 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 38 cm
Šírka chrbtovej opierky: 47 cm
Výška chrbtovej opierky: 33,5 cm
Nosnosť: 100 kg
Hmotnosť: 8,6 kg
Dekoratívne prešitie
Opierka na nohy
Dizajnová
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 9.50 kg |
| farba | Sivá |
| materiál | Látka |
| hĺbka | 56.0 cm |
| šírka | 51.0 cm |
| výška | 105.5 cm |