Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Barová stolička HILDA s otočným výškovo nastaviteľným sedákom v prevedení sivá látka, čierna ekokoža.
Barová stolička je perfektným doplnkom k barovým stolom a pultom. Stolička HILDA vyniká moderným vzhľadom a štýlom. Sedadlo je mäkké, potiahnuté sivou látkou a čiernou ekokožou. Moderný dizajn podčiarkuje dekoratívne prešitie čalúnenia. Je otočné a výškovo nastaviteľné. Centrálna noha je z chrómu. V spodnej časti nájdete opierku na nohy.
Materiál látka/ekokoža/chróm.
Farba: sivá/čierna/chrómovaná
Rozmery (ŠxHxV): 39,5x46x87,5-108,5 cm
Výška sedu: 61-83 cm
Hĺbka sedu: 48 cm
Opierka na nohy
Otočné sedadlo
Nastavenie výšky
Nosnosť: 100 kg
HILDA k vám dotancuje aj v prevedení hnedá látka/čierna ekokoža
| farba | Sivá |
|---|---|
| hĺbka | 46.0 cm |
| materiál | Látka |
| šírka | 39.5 cm |
| výška | 87.5 cm |
| hmotnosť | 8.22 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |