skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Biela jej jednoducho svedčí. Na šarme jej pridávajú dokonale prepracované ornamenty. Vyrobená je z pevného kovu. Doplňte ju dekoratívnymi vankúšmi, nadizajnovať si ju môžete podľa vlastnej chuti.
Materiál: kov
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 131x48x86 cm
Výška sedu: 43 cm
Hĺbka sedu: 42 cm
Šírka sedu: 100 cm
Nosnosť: 150 kg
Dodávané bez vankúšov
Romantický vzhľad
S ozdobnými prvkami
Dodávané v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 10.40 kg |
| farba | Biela |
| materiál | Kov |
| hĺbka | 48.0 cm |
| šírka | 131.0 cm |
| výška | 86.0 cm |