Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Čo by ste povedali na pestovanie byliniek, zeleniny a kvetov aj mimo záhrady? So záhonom NONKY TYP 7 je to úplne možné! Tento vyvýšený záhon je ideálny na terasu, malý dvor, pred dom alebo dokonca do interiéru. Umožní vám pohodlný prístup k čerstvým bylinkám, chutnej zelenine a voňavým kvetom. Vyrobený je z ocele a hliníka v hnedej farbe so vzorom dreva, čo mu dodáva elegantný vzhľad. Keďže nezaberá veľa miesta, po sezóne ho môžete jednoducho rozložiť a uskladniť na zimu. Vyvýšené záhony pomáhajú rastlinám udržiavať vyššiu teplotu, čo predlžuje ich životnosť a prispieva k bohatej úrode. Doprajte si vitamíny každý deň alebo sa tešte z kvietkov pre radosť!
Materiál záhon: oceľ/hliník
Farba: hnedá/vzor drevo
Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 160x60x30 cm
Vnútorné rozmery(ŠxHxV): 155x75x30 cm
Hrúbka materiálu: 0,3 mm, roh 0,8 mm
Vhodný do interiéru aj exteriéru
Jednoduchá montáž
Oceľ s povrchovou práškovou úpravou
Na bylinky, kvety alebo zeleninu
Pre rastliny s rozdielnymi nárokmi na pestovanie
Vyššia ochrana pred slimákmi
Nízka náchylnosť k rastu burín Ideálny do miest s pôdou chudobnou na živiny
Vhodný aj pre najmenšie záhrady
Moderný dizajn Všestranné využitie
Vhodný ako darček
Dodávaný v demonte
Vyvýšené záhony NONKY sú k dispozícii aj v ďalších prevedeniach. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 5.50 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 80.0 cm |
| šírka | 160.0 cm |
| výška | 30.0 cm |