Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Čo takto pestovať bylinky, zeleninu a kvety mimo vašej záhrady? So záhonom NONKY TYP 5 sa tento sen stane skutočnosťou! Tento záhon je ideálny na terasu, malý dvor, priestor pred domom alebo dokonca do interiéru. Poskytuje pohodlný prístup k čerstvým bylinkám, chutnej zelenine a voňavým kvetom. Je vyrobený z ocele a hliníka v hnedej farbe so vzorom dreva. Vďaka kompaktným rozmerom ho po sezóne jednoducho rozložíte a bezpečne uskladníte na zimu. Vyvýšené záhony zaisťujú rastlinám vyššiu teplotu, čím predlžujú ich životnosť a podporujú bohatú úrodu. Doprajte sebe aj svojmu okoliu vitamíny alebo si zasadiť kvietky pre radosť.
Materiál záhon: oceľ/hliník
Farba: hnedá/vzor drevo
Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 120x60x30 cm
Vnútorné rozmery(ŠxHxV): 118,5x58,5x30 cm
Hrúbka materiálu: 0,3 mm, roh 0,8 mm
Vhodný do interiéru aj exteriéru
Jednoduchá montáž
Oceľ s povrchovou práškovou úpravou
Na bylinky, kvety alebo zeleninu
Pre rastliny s rozdielnymi nárokmi na pestovanie
Vyššia ochrana pred slimákmi
Nízka náchylnosť k rastu burín Ideálny do miest s pôdou chudobnou na živiny
Vhodný aj pre najmenšie záhrady
Moderný dizajn
Všestranné využitie
Vhodný ako darček
Dodávaný v demonte
Vyvýšené záhony NONKY sú k dispozícii aj v ďalších prevedeniach. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.70 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 120.0 cm |
| výška | 30.0 cm |