Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Nonky je vhodný na terasu, malý dvor, do priestoru pred dom, ale pokojne aj do akéhokoľvek interiéru. Tento záhon poskytuje pohodlie, ľahší prístup ku čerstvým bylinkám, chutnej zelenine či voňavým kvetom. Je vyrobený z ocele a hliníka v hnedom farebnom prevedení so vzorom dreva. Keďže nezaberá veľa miesta, po skončení sezóny ho môžete jednoducho rozložiť a na zimu bezpečne uskladniť. O vyvýšených záhonoch je známe, že rastlinám poskytujú vyššiu teplotu, čo znamená, že predlžujú ich životnosť a vy sa dočkáte bohatej úrody.
Materiál záhon: oceľ/hliník
Farba: hnedá/vzor drevo
Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 80x60x30 cm
Vnútorné rozmery (ŠxHxV): 77x57,5x30 cm
Hrúbka materiálu: 0,3 mm, roh 0,8 mm
Vhodný do interiéru aj exteriéru
Dodávaný bez dna/podlahy
Jednoduchá montáž
Oceľ s povrchovou práškovou úpravou
Na bylinky, kvety alebo zeleninu
Pre rastliny s rozdielnymi nárokmi na pestovanie
Vyššia ochrana pred slimákmi
Nízka náchylnosť k rastu burín
Ideálny do miest s pôdou chudobnou na živiny
Vhodný aj pre najmenšie záhrady
Moderný dizajn
Všestranné využitie
Vhodný ako darček
Dodávaný v demonte
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.00 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 80.0 cm |
| výška | 30.0 cm |