Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Čo by ste povedali na pestovanie byliniek, zeleniny a kvetov mimo vašej záhrady? So záhonom NONKY TYP 4 je to možné! Tento záhon je ideálny na terasu, malý dvor, pred dom, alebo aj do interiéru. Poskytuje pohodlný prístup k čerstvým bylinkám, chutnej zelenine a voňavým kvetom. Vyrobený je z ocele a hliníka v hnedej farbe so vzorom dreva. Keďže nezaberá veľa miesta, po sezóne ho jednoducho rozložíte a bezpečne uskladníte na zimu. Vyvýšené záhony sú známe tým, že poskytujú rastlinám vyššiu teplotu, čím predlžujú ich životnosť a podporujú bohatú úrodu. Doprajte sebe aj svojmu okoliu každodennú dávku vitamínov alebo si zasaďte kvietky pre radosť.
Materiál záhon: oceľ/hliník
Farba: hnedá/vzor drevo
Vonkajšie rozmery (ŠxHxV): 100x60x30 cm
Vnútorné rozmery(ŠxHxV): 97x57x30 cm
Hrúbka materiálu: 0,3 mm, roh 0,8 mm
Vhodný do interiéru aj exteriéru
Jednoduchá montáž
Oceľ s povrchovou práškovou úpravou
Na bylinky, kvety alebo zeleninu
Pre rastliny s rozdielnymi nárokmi na pestovanie
Vyššia ochrana pred slimákmi
Nízka náchylnosť k rastu burín Ideálny do miest s pôdou chudobnou na živiny
Vhodný aj pre najmenšie záhrady
Moderný dizajn
Všestranné využitie
Vhodný ako darček
Dodávaný v demonte
Vyvýšené záhony NONKY sú k dispozícii aj v ďalších prevedeniach. Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a štýlu.
| montážny návod | Stiahnuť |
|---|---|
| hmotnosť | 4.60 kg |
| farba | Hnedá |
| materiál | Oceľ |
| hĺbka | 60.0 cm |
| šírka | 100.0 cm |
| výška | 30.0 cm |