skladom
Váš nákupný košík je prázdny
| Sklad: | skladom |
|---|
Stojan na šaty BELINDA môžete využiť na zavesenie a odloženie akéhokoľvek oblečenia a iných vecí a predmetov, v ktorých potrebujete docieliť nejakú organizáciu. Stojan je vyrobený z kovu v bielej farbe. Vo vrchnej časti nájdete vešiakovú tyč, v spodnej časti sú dve police. Stojan je vhodný priamo do šatníka, ale aj do predsiene či spálne. Svoje využitie nájde aj v študentskej izbe.
Materiál: kov
Farba: biela
Rozmery (ŠxHxV): 81x36x136 cm
Vešiaková tyč
Dve police
Bez háčikov
Háčiky nie sú súčasťou
Na oblečenie a doplnky
Nosnosť: 20 kg
Dodávané v demonte
| farba | Biela |
|---|---|
| hĺbka | 36.0 cm |
| materiál | Kov |
| šírka | 61.0 cm |
| výška | 163.0 cm |
| hmotnosť | 0.75 kg |
| montážny návod | Stiahnuť |